عمومی ایران ایرانی موسیقی خواننده

عمومی: ایران ایرانی موسیقی خواننده اخبار فرهنگی و هنری

غنی سازی روغن نباتی با ویتامین D هیچ مزیتی ندارد

به تازگی در آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی و رسانه ای از یک برند روغن نباتی نام برده می شود که ادعا شده است با ویتامین D غنی شده است است که یک متخصص تغذیه..

ادامه مطلب

جلوگیری و کنترل بیماری ام اس با خوردن کدو سبز

به گزارش ایلنا, هانیه ناصری، با اشاره به فواید کدو سبز اظهار کرد: کدو سبز به علت داشتن ویتامین C، در درمان بعضی از بیماریهای ناشی از کمبود ویتامین C مانن..

ادامه مطلب

مردم از مصرف قارچ های فله غیر بسته بندی خودداری کنند

سخنگوی شرکت اورژانس کشور با بیان اینکه مردم از مصرف قارچ های فله غیر بسته بندی و غیر پرورشی خودداری کنند، گفت: مسمومیت های ناشی از مصرف قارچ های سمی، ز..

ادامه مطلب

ساخت لنزی چشمی که پرتوهای لیزر را گسیل می کند

محققان دانشگاه سن اندروس یک فیلم بسیار نازک و انعطاف پذیر ساختند که توانایی گسیل پرتوهای لیزر را دارد و می توان آن را روی لنزهای چشمی قرار دارد. ساخت..

ادامه مطلب

، آنفلوآنزا&quot، پرخطرها واکسن بزنند ، گردش گونه‌های تازه بیماری، افزایش موارد خوابیدن &quot

عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا از زیاد کردن موارد خوابیدن به علت آنفلوآنزا خبر داد و توصیه‌های مهمی را به مردم ارائه کرد.  افزایش موارد خوابیدن "آنف..

ادامه مطلب

حفظ وزن سالم عالی ترین روش پیشگیری از فشارخون اوج

نتایج تحقیق تازه نشان می دهد حفظ وزن سالم، واکنش‌ها شماره ۱ پیشگیری از فشارخون بالاست. حفظ وزن سالم عالی ترین روش پیشگیری از فشارخون بالا عبارا..

ادامه مطلب

هشدار راجع به احتمال مبتلا شدن به سوء تغذیه ، خطراتی که صبحانه نخوردن جهت بچه‌ها دارد

نتایج یک مطالعه نشان می دهد کودکان با نخوردن صبحانه در معرض خطر مبتلا شدن به سوء تغذیه قرار می گیرند و زیاد احتمال دارد که به کمبود آهن، کلسیم و ید مبتلا ش..

ادامه مطلب

تاثیر موضعی نوعی ژل در مصرف‌کنندگان سیگار مبتلا به التهاب‌ لثه‌

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد استفاده موضعی از ژل آلندرونات سدیم یک درصد، نقش بسزایی در اصلاح شاخص‌های پریودنتال و ساخته شدن استخوان در ضایعات عمودی مصر..

ادامه مطلب

نارسایی قلبی با از بین رفتن باکتری های روده مرتبط است

در روده بیماران مبتلا به نارسایی قلبی، گروه های مهم باکتری کمتر یافت می شوند و باکتری های روده ارزش به اندازه افراد سالم متنوع نیست. نارسایی قل..

ادامه مطلب