عمومی ایران ایرانی موسیقی خواننده

عمومی: ایران ایرانی موسیقی خواننده اخبار فرهنگی و هنری

تصادف خودروی پژو ۴۰۵ و تیبا با کامیون ۵ کشته و ۶ زخمی برجای گذاشت

سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: برخورد خودروی تیبا، پژو ۴۰۵ و کامیون در خراسان شمالی پنج کشته و ۶ مصدوم برجای گذاشت. تصادف خودروی پژو ۴۰۵ ..

ادامه مطلب

کشته و زخمی شدن دو زن در یک اتفاق تیراندازی در شادگان

سرپرست فرمانداری شادگان از کشته شدن یک نفر و مصدومیت یک تن دیگر در یک اتفاق تیراندازی در شادگان خبر داد.  کشته و زخمی شدن دو زن در یک اتفاق ت..

ادامه مطلب

اعلام اسامی جان‌باختگان و مصدومان اتفاق واژگونی اتوبوس

سخنگوی اورژانس کشور اسامی جان‌باختگان و مصدومان اتفاق واژگونی اتوبوس ولوو را اعلام کرد.  اعلام اسامی جان باختگان و مصدومان اتفاق واژگونی..

ادامه مطلب

تصاویر) + شوک و بهت کارکنان یوتیوب بعد از تیراندازی یک ایرانی (

به گزارش خبرآنلاین، بامداد امروز، زنی ایرانی به نام «نسیم نجفی اَقدَم» به دفتر مرکزی یوتیوب در کالیفرنیا تیراندازی کرد و بعد از زخمی کردن 3 تن، کشته شد. ه..

ادامه مطلب

آقای قاضی! می خواهم با شهروز ازدواج کنم ، آخر شکایت دختری که از رابطه با یک پسر باردار شد

چند ماه پیش دختر 16 ساله‌ای به نام رؤیا در شکایتی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده وپس ازرابطه با او باردار شده است است. آخ..

ادامه مطلب

قتل زن جوان به خاطر 150 هزار تومان!

مردی که به خاطر درگیری بر سر 150 هزار تومان، زنی را به قتل رسانده بود به تشریح جنایت پرداخت.  قتل زن جوان به خاطر 150 هزار تومان! عبارات مهم : جنایت..

ادامه مطلب

قتل اسرارآمیز ۲ زن ایرانی در آلمان

رسیدگی قضایی به پرونده قتل ۲ زن ایرانی که در آلمان قربانی جنایت خانوادگی شده‌اند در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد. قتل اسرارآم..

ادامه مطلب

پراید راز قتل عروس را فاش کرد

تعقیب و گریز ماموران پلیس و سرنشینان خودروی سواری پراید سرقتی در خیابان علامه راز قتل نوعروس ۲۴ساله شمالی را بعد از دو سال فاش کرد. تحقیقات از متهم ..

ادامه مطلب