عمومی ایران ایرانی موسیقی خواننده

عمومی: ایران ایرانی موسیقی خواننده اخبار فرهنگی و هنری

نباید غفلت کرد ، قرارداد شفر تا قبل از بازی با ذوب‌آهن تمدید شود

پیشکسوت استقلال اعتقاد است آخرین بازی آبی پوشان در لیگ از درجه اهمیت بالایی برخوردار هست. حتی شاید اهمیت این بازی به اندازه دیدار با ذوب آهن باشد.  ..

ادامه مطلب

امید آبی‌ها جهت دومی زنده ماند ، پیروزی شیرین استقلال برابر پیکان

تیم فوتبال استقلال که یکی از شانس‌های کسب عنوان نایب قهرمانی هفدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر شد در دیدار برابر پیکان به یک برد شیرین دست پیدا کرد. ..

ادامه مطلب

کشته و زخمی شدن دو زن در یک اتفاق تیراندازی در شادگان

سرپرست فرمانداری شادگان از کشته شدن یک نفر و مصدومیت یک تن دیگر در یک اتفاق تیراندازی در شادگان خبر داد.  کشته و زخمی شدن دو زن در یک اتفاق ت..

ادامه مطلب

تصاویر) + ستاره‌هایی که زشت ترین دندان‌ها را دارند (

به گزارش برترین ها، کج و معوج، بدون ترتیب، روکش طلا، زرد رنگ و فاصله دار. این ها تنها بخشی از واژه هایی است که جهت توصیف بعضی از بدترین و زشت ترین دندا..

ادامه مطلب

اعلام اسامی جان‌باختگان و مصدومان اتفاق واژگونی اتوبوس

سخنگوی اورژانس کشور اسامی جان‌باختگان و مصدومان اتفاق واژگونی اتوبوس ولوو را اعلام کرد.  اعلام اسامی جان باختگان و مصدومان اتفاق واژگونی..

ادامه مطلب

تصاویر) + شوک و بهت کارکنان یوتیوب بعد از تیراندازی یک ایرانی (

به گزارش خبرآنلاین، بامداد امروز، زنی ایرانی به نام «نسیم نجفی اَقدَم» به دفتر مرکزی یوتیوب در کالیفرنیا تیراندازی کرد و بعد از زخمی کردن 3 تن، کشته شد. ه..

ادامه مطلب

زور پرسپولیس باید زیاد شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که سودای قهرمانی در آسیا را دارد باید با قدرت تهاجمی بیشتری در زمین بازی ظاهر شود.  زور پرسپولی..

ادامه مطلب