عمومی ایران ایرانی موسیقی خواننده

عمومی: ایران ایرانی موسیقی خواننده اخبار فرهنگی و هنری

برتری خاتم اردکان و بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال

دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری شد. برتری خاتم اردکان و بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال ..

ادامه مطلب

ماجرای یک علاقه ایرانی-آمریکایی , «سام» و «بریتنی»

برینتی اسپیرز یکی از خبرسازترین ستاره های عصر حاضر هست. آخرین اخباری که در مورد او انتشار یافته مربوط به رابطه عاطفی اش هست. او اخیرا با مدلی ایرانی..

ادامه مطلب

کاپشنی که خودش را گرم می‌کند!

یک شرکت بزرگ در عرصه تولید پوشاک، “کاپشنی” ارائه خواهد کرد که دمای خود را به طور خودکار زیاد کردن داده و به حد مطلوب می‌رساند.  ..

ادامه مطلب

مرکل شخصا وارد صف دلواپسان حامی تروریست‌ها در سوریه شد

صدراعظم آلمان نیز با تکرار ادعاهای مطرح شده است علیه روسیه و کشور عزیزمان ایران و دمشق راجع به اوضاع غوطه شرقی، از کشورهای اتحادیه اروپا خواسته است تا برابر..

ادامه مطلب

تجمعات دی ماه به مراتب تندتر و رادیکال تر از سال ۸۸ بود / صادق زیباکلام

زیباکلام گفت: ما اغلب ناملایمت های اجتماعی را با زبان خشونت حل و فصل می کنیم چه از ناحیه نظام چه از ناحیه مردم. از جمله می توان به ناآرامی های دی ماه ، درگیر..

ادامه مطلب

شروع بررسی غیررسمی لایحه بودجه ۹۷ در شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان گفت: این شورا بررسی غیررسمی و همزمان لایحه بودجه را شروع کرده است تا در وقت مناسب بعد از تصویب نهایی این لایحه، اعلام نظر کند. ..

ادامه مطلب

راجع به نقش کشور عزیزمان ایران در خاورمیانه با دولت آمریکا هم‌نظر هستیم / ترزا می

وزیر خارجه انگلیس در ادامه همسویی کشورهای اروپایی با مواضع دولت آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران گفت که کشورش همانند واشنگتن از فعالیت‌های منطقه‌ای کشور عزیزمان ا ..

ادامه مطلب

جای شکرش باقی است که رامبد جوان را نیاوردند ، انتقاد از «هفت»‌ رشیدپور

به گزارش روزنامه ابتکار، رضا رشیدپور در برنامه «هفت» نسبت به انتقادها اینگونه پاسخ داد: «ما نقد و نظرات شما را می خوانیم و برایمان اهمیت دارد. بعضی می ..

ادامه مطلب