عمومی ایران ایرانی موسیقی خواننده

عمومی: ایران ایرانی موسیقی خواننده اخبار فرهنگی و هنری

فرقه احمدی‌نژاد مدعی ارتباط با مقام معصوم است/ این طایفه در آینده رادیکال‌تر خواهد شد ، ناصر ایمانی

به گزارش انتخاب؛ ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا ضمن انتقاد از تفکرات تیم احمدی نژاد، آن ها را «فرقه ای» خواند که ادعای ارتباطات ماورایی دارند. ..

ادامه مطلب

راهکار پرسپولیس جهت بدهی مانوئل ژوزه

در شرایطی که هنوز حکم قطعی مانوئل ژوزه از سوی فیفا اعلام نشده است ولی ظاهرا پرسپولیسی‌ها خودشان را در این دادگاه بازنده می‌دانند!  راهکار پرسپول..

ادامه مطلب

پراید راز قتل عروس را فاش کرد

تعقیب و گریز ماموران پلیس و سرنشینان خودروی سواری پراید سرقتی در خیابان علامه راز قتل نوعروس ۲۴ساله شمالی را بعد از دو سال فاش کرد. تحقیقات از متهم ..

ادامه مطلب

2 میلیارد فروش جهت فیلمی با بازی شهاب حسینی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، سینماهای فلسطین،مگامال،ملت،کورش،چهار باغ أصفهان،هویزه مشهد و پرشین مهر کرج از جمله سینماهایی است که پخش ف..

ادامه مطلب

کارت‌های کاغذی سربازی فاقد اعتبارند ، آخرین اوضاع تعویض کارت‌های قدیمی سربازی

جانشین رییس شرکت وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که طرح تعویض کارت‌های کاغذی معافیت و آخر خدمت همچنان ادامه دارد و کارت‌های قدیمی فاقد اعتبارند.  ..

ادامه مطلب

نارسایی قلبی با از بین رفتن باکتری های روده مرتبط است

در روده بیماران مبتلا به نارسایی قلبی، گروه های مهم باکتری کمتر یافت می شوند و باکتری های روده ارزش به اندازه افراد سالم متنوع نیست. نارسایی قل..

ادامه مطلب

بعضی قدرت‌های منطقه جهت کسب مشروعیت و امنیت نگاه به خارج دارند / ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان، واردات سرمایه و علم و فناوری را عامل ایجاد بالندگی تحقیق و توسعه در کشور و اصلاح دهنده شرایط کارآفرین جهت دانشجویان عنوان ک..

ادامه مطلب

به خاطر کباب جنگل را به آتش نکشیم/ ماندنم در محیط زیست بستگی به تصمیم رئیس‌جمهور دارد ، ابتکار

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست گفت: جنگل‌های کشور بسیار باارزش هستند و به خاطر یک کباب نباید جنگلی را به آتش کشید.   ابتکار:به خاطر کباب جنگل ..

ادامه مطلب