عمومی ایران ایرانی موسیقی خواننده

عمومی: ایران ایرانی موسیقی خواننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سرنوشـت رضاییان در انتظار ‌‌کمـال؟!

روز گذشته بعضی سایت ها از کنار گذاشتن کمال کامیابی نیا هافبک ملی پوش پرسپولیس به وسیله برانکو تا اطلاع ثانوی خبر داده بودند . در تکمیل خبر آمده بود که سرمربی

سرنوشـت رضاییان در انتظار ‌‌کمـال؟!

سرنوشـت رضاییان در انتظار کمـال؟!

عبارات مهم : تنبیه

روز گذشته بعضی سایت ها از کنار گذاشتن کمال کامیابی نیا هافبک ملی پوش پرسپولیس به وسیله برانکو تا اطلاع ثانوی خبر داده بودند . در تکمیل خبر آمده بود که سرمربی پرسپولیس به کلوب اعلام کرده کامیابی نیا حق حضور در تمرینات را ندارد و باید در کمیته انضباطی پاسخ گو باشد و از لفظ اخراج محترمانه در خصوص او استفاده شده است بود . این خبر در حالی روی خروجی ها قرار گرفته بود که کامیابی نیا به خاطر مصدومیت جدیدش به گفته دکتر معالجش و کادر پزشکی پرسپولیس حداقل 3 هفته قادر به شرکت در تمرینات سنگین و بازی نیست .

سرنوشـت رضاییان در انتظار ‌‌کمـال؟!

علاوه بر این افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس نیز سریعا به این عنوان تصویر العمل نشان داد و اعلام کرد: «کامیابی نیا دوره نقاهت را طی می کند و بعد از رسیدن به شرایط آرمانی به تمرینات باز خواهد گشت.» پیرو این اخبار سایت هوادار هم نوشت: «هافبک ملی پوش پرسپولیس با توجه به هماهنگی سرمربی تیم ملی با مدیر تیم پرسپولیس، زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی واقع شده است است و با احراز شرایط، در تمرین سرخ پوشان شرکت می کند.» کمال کامیابی نیا که به تازگی کتف خود را جراحی کرده، به خاطر شوخی با دوستانش در استخر از همین ناحیه دچار ضرب دیدگی شد و چند بازی تیمش را از دست داد . برانکو در نخستین نشست رسمی اش به این مسئله تصویر العمل نشان داد و با خشم و ناراحتی راجع به مصدومیت کامیابی نیا صحبت و اعلام کرد کمال هم تیم ملی را از دست می دهد و هم پاداش را! بعضی تصور می کردند خشم برانکو آنی بوده و به خاطر نیاز پرسپولیس به این بازیکن کوتاه خواهد آمد ولی خبر منع کمال از حضور در تمرینات سرخ پوشان حتی اگر تکذیب شده است باشد، نشان می دهد برانکو برنامه هایی جهت تنبیه این بازیکن در سر دارد .

بر اساس شنیده ها سرمربی پرسپولیس قصد داشته نامه ای به کلوب بزند و خواستار محرومیت و تنبیه و جریمه کمال شود ولی هنوز این نامه را به کلوب ارائه نداده و شاید علت تکذیب آن هم همین باشد . گویا سرمربی پرسپولیس 2 بار بعد از مصدومیت کامیابی نیا با او صحبت کرده که بار اول لحن دلجویانه داشته ولی بار دوم شدیدا به کمال بابت بی احتیاطی اش و مصدوم کردن خود و محروم کردن پرسپولیس از حضورش، تشر زده و اعتراض کرده است . سابقه و سیاست کاری و مدل مدیریتی برانکو نشان داده او در مورد بعضی پرسشها که به منافع تیم و احساسات هواداران ضربه می زند، اصلا کوتاه نمی آید حتی اگر خودش و تیمش هم در مقطعی ضرر کنند .

روز گذشته بعضی سایت ها از کنار گذاشتن کمال کامیابی نیا هافبک ملی پوش پرسپولیس به وسیله برانکو تا اطلاع ثانوی خبر داده بودند . در تکمیل خبر آمده بود که سرمربی

موضوع رامین رضاییان قطعا از ذهن فوتبال دوستان پاک نشده و همه دیدند که برانکو با وجود فشارهایی که به او بابت بازگرداندن و بازی دادن رامین وجود داشت، بر سر تنبیه او کوتاه نیامد و مماشات نکرد و در نهایت هم رضاییان ناچار شد از پرسپولیس برود . حالا شنیده می شود او تصمیم دارد از کلوب بخواهد جریمه مناسبی جهت کمال در نظر بگیرند که ظاهرا 10 الی 15 درصد قراردادش است . علاوه بر این برانکو با بازگشت احمد نورا لهی و آمادگی ربیع خواه، تصمیم گرفته بعد از بهبودی کامیابی نیا سریعا او را وارد ترکیب نکند و شاید کمال تا مدت ها نیمکت نشین شود .

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: تنبیه | برانکو | سرمربی | رضاییان | مصدومیت | پرسپولیس | تیم پرسپولیس | رامین رضاییان | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs