عمومی ایران ایرانی موسیقی خواننده

عمومی: ایران ایرانی موسیقی خواننده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گلشیفته فراهانی به کشور عزیزمان ایران برنگشته که دستگیر شود!

در ساعت‌های گذشته خبر عجیبی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر شد که از حضور گلشیفته فراهانی در کشور عزیزمان ایران حکایت می‌کرد. طبق این شا

گلشیفته فراهانی به کشور عزیزمان ایران برنگشته که دستگیر شود!

گلشیفته فراهانی به کشور عزیزمان ایران برنگشته که دستگیر شود!

عبارات مهم : ایران

در ساعت های گذشته خبر عجیبی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر شد که از حضور گلشیفته فراهانی در کشور عزیزمان ایران حکایت می کرد. طبق این شایعه فراهانی قصد داشت با لباس مبدل به کشور عزیزمان ایران سفر کند ولی بعد از شناسایی، به وسیله نیروی انتظامی دستگیر شد. منشتر شدن گسترده این شایعه ناجا منشتر شدن اطلاعیه ای این عنوان را تکذیب کرد.

گلشیفته فراهانی به تازگی فیلم پنجم «دزدان دریایی کاراییب» را روی پرده سینماهای دنیا داشت. امروز خبر بسیار عجیبی در مورد این بازیگر در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دست به شد که از سفر او او با لباس مبدل و پاسپورت جعلی به کشور عزیزمان ایران حکایت می کرد.

گلشیفته فراهانی به کشور عزیزمان ایران برنگشته که دستگیر شود!

با انتشار این شایعه که از بازداشت فراهانی در فرودگاهی در کشور عزیزمان ایران خبر می داد، نیروی انتظامی این شایعه را تکذیب کرد. دفتر سخنگوی ناجا در رابطه با سفر گلشیفته فراهانی به کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ایسنا گفت: «خبر انتشار یافته در اینترنت مبنی بر قصد گلشیفته فراهانی جهت ورود به کشور در روز جاری با پاسپورت جعلی و لباس مبدل کذب هست. بنابراین عنوان دستگیری وی به وسیله پلیس فرودگاه نیز تکذیب می شود.»

آی سینما

واژه های کلیدی: ایران | دستگیری | فراهانی | پاسپورت | نیروی انتظامی | گلشیفته فراهانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs